lköğretim ve lise eğitimimi Kütahya/Tavşanlı’da tamamladıktan sonra lisans eğitimimi 2014 yılından Girne Amerikan Üniversitesi Psikoloji bölümünü burslu olarak tamamladım.Lisans Eğitimim boyunca belli aralıklarla birçok seminer,sempozyum ve eğitimlere katıldım. Lisans Eğitimim sonunda ‘’THE RELATIONSHIP BETWEEN TIME MANAGEMENT SKILLS  AND ANXIETY LEVELS OF GİRNE AMERİCAN UNIVERSİTY PSYCHOLOGY  STUDENTS’’ ( Girne Amerikan Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğrencilerinin Zaman Yönetimi ve Kaygı Düzeyleri Arasındaki İlişki) konulu bitirme tezimi İngilizce yazıp başarıyla sunduktan sonra Psikolog olarak mezun oldum.

Akabinde 2014 yılında Yüksek Lisans eğitimimi Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yapıp 2016 yılında  tamamlayarak Klinik Psikolog ünvanını kazandım. Yüksek lisans eğitimim sonunda yazmış olduğum ‘’ALKOL VE MADDE BAĞIMLILARINDA UYKU BOZUKLUĞU VE DÜRTÜSELLİK ARASINDAKİ İLİŞKİ’’ konulu bitirme tezinide  başarıyla sunduktan Uzman Olmaya hak kazandım.Sonrasında belli aralıklarla Psikoloji alanındaki eğitimlere ve test eğitimleri aldım. Halen alan içindeki eğitimlerimi tamamlamaya devam etmekteyim.

Mesleki tecrübe olarak lisans eğitimim süresince 3 ay boyunca Rehabilitasyon  merkezinde bulundum. Sonrasında yaşlı bakım ve özel eğitim merkezlerinde kısa süresli staj yaptım.

Yüksek Lisans Stajımı Nöropsikiyatri Hastahanesi AMATEM katında tamamladım.

Yüksek lisans eğitimi  süresince  Uzman Psikolog ve Psikiyatrisler ile NP Feneryolu Kliniğinde 2 yıl boyunca çalışarak 342 saat danışan gördüm.

Kütahya’da belli Özel kurumlarda ve Kreşlerde 1 sene çalıştım. Askerlik görevimi Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde bulunan Milli Savunma Üniversitesi Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulu’nda 1 sene boyunca Klinik Psikolog olarak görevimi tamamladım.

Sonrasında kendi danışanlarımı görmek için Doğru Psikoloji Merkezini açmış (2017) ve Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde bulunan özel yerimde devam etmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım, halen alan üzerinde gerekli çalışmalar yapıp seminerler vererek eğitim hayatına devam ediyorum.